Léčebné produkty

Velmi uznávaná sada léčivých produktů pro podrážděnou pokožku vhodná k léčení ekzémů, popálenin, otoků po bodnutí hmyzem a pod.. První pomoc na cestách i doma.

Cape Chamomile Skin Aid

Tento hydratační zklidňující balzám je první pomocí při ekzému, lupénce a popálení sluncem. Je ideální pro každou citlivou pokožku, extrémně rychle se vstřebává. Může být aplikován i na vlasovou pokožku. Neobsahuje žádné škodlivé látky ani dráždivé chemikálie. Základem je rostlinný olej extrahovaný z Kapského heřmánku. Má vynikající protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, které dodává Tea Tree oil. Tlumí zarudnutí a horkost pokožky.
Použití: Jemně nanášejte na pokožku postiženou ekzémem, lupénkou nebo jinými alergickými reakcemi. SKIN AID je také vhodný pro sluncem narušenou pokožku.
Balení: 250ml

Cape Snowbush Anti-Cellulite Gel

Gel proti celulitidě – populární produkt, který mnohokrát prokázal svou efektivitu.
Celulitida je výsledkem hromadění toxinů v tukových tkáních. Čistící a omlazující síly Cape Snowbush esenciálního oleje v kombinaci s jalovcem, citronem a Eucalyptusu působí velice efektivně při odplavení toxinů z těla, usměrňuje jejich ukládání v těle přičemž stimuluje oběhový systém. Tento gel pomáhá obnovovat konturu pokožky a zlepšit vzhled celulitidy.
Použití: Vmasírujte do postižených oblastí jednou denně, pro pevnější a hladší kůži bez důlků.
Kontraidikace: Vyvarujte se použití v těhotenství. Není vhodné pro epileptiky a děti mladší 13-ti let.
Balení: 250ml

Zinziba Hand and Heel Therapy

Léčivá terapie pro ruce a chodidla. Výživný a lehce se vstřebávající krém. Produkt nese jméno po jednom z afrických aromatických olejů Lippia Javanica lidově přejmenovaný na ZINZIBA. Tento produkt má zvláštní vůni podobnou medu a je používán pro vyjímečný zvláčňující účinek na pokožku. V kombinaci s pachouli a levandulovým esenciálním olejem a jejich jedinečnými kvalitami je formulován k udržování jemných a krásných rukou a chodidel.
Použití: naneste libovolné množství krému na požadovaná místa k dosažení úlevy pro rozpraskané paty, suché ruce, lokty či kolena.
Kontraindikace: Žádné

Deep sleep pillow spray

Kapský heřmánek(Cape Chamomile) v relaxačním a uklidňujícím spreji pro absolutně klidné spaní, které nenaruší ani chrápání vašeho partnera. Příznivě působí proti odbourávání stresu a k udržení emociální a duševní rovnováhy. Podle zkušenosti jedné ze zákaznic v Johannesburgu, její dcera asmatička dýchá snadněji po použití pillow spray.
Je vhodný i pro děti. Uklidňuje a pomáhá při nespavosti